I have heard on the news that cauliflower is apparently ridiculously expensive at the moment. Example, I have seen images of people saying that one bunch costs like three dollars plus. So I thought this was interesting when I saw this. As you can see, here you could buy one cauliflower for seventy nine cents each or two for one dollar and thirty nine cents. So, at least with our one dollar budget we can buy at least one.
Company/Provider: Consumer’s Produce
Sale Price Tag: 79 cents
Special Stipulations/Circumstances: None
Type of Coupon or Discount Used: None
Add Comment