Food And Groceries

Jello

jello wholesale club

I figured a lot of people buy Jello products for like dessert and so I thought it would be fun to post it as an example. I think you can usually find this for under one dollar in most places. At this wholesale club store you could actually pay 65 cents each if you bought eight or more. The funny thing is this type of price usually tells me that you can find it in places that sell it individually at that price.

Company/Provider: Wholesale club

Sale Price Tag: 99 Cents

Special Stipulations/Circumstances:
Sale

Type of Coupon or Discount Used: None

Add Comment

Click here to post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *